INERTA 300
Epoksidiniai fenoliniai novolac dažai
- Atsparus cheminėms medžiagoms
- Apsaugantis nuo korozijos
- Atsparus karščiui
- Atsparus cheminėms medžiagoms
- Apsaugantis nuo korozijos
- Atsparus karščiui
INERTA 300 yra dviejų komponentų epoksidiniai fenoliniai novolakiniai dažai su mažu tirpiklių kiekiu.
Naudojamas epoksidinių dangų sistemoms, pvz. plieninėms talpykloms, baseinams, popieriaus, celiuliozės ir chemijos pramonės sandėliavimo talpykloms, taip pat nuotekų valymo įrenginiams padengti. Naudojama kaip išorinė danga, INERTA 300 apsaugo nuo korozijos po izoliacija (CUI) net aukštos temperatūros ir drėgmės sąlygomis bei esant cikliniams temperatūros svyravimams (karščio ir šalčio periodams. Atsparus daugumos cheminių medžiagų vandeniniams tirpalams ir naftos produktams. Atlaiko aukštą temperatūrą, net iki 200 °C sausą karštį. Epoksidinės dangos išorėje gali kreiduotis ir geltonuoti. Tai turi įtakos dangos estetikai, o ne jos apsauginėms savybėms. Dėl padidėjusios temperatūros taip pat gali pakisti spalva, ypač šviesesnių atspalvių. Dangos sistema INERTA 300, kurios sauso sluoksnio storis yra 2 × 175 µm (DFT), atitinka NORSOK M-501 standarto 7C sistemos reikalavimus, kai eksploatavimo temperatūra siekia iki 150 °C (ataskaita Nr. NO20585).
Techniniai duomenų lapai
Saugos duomenų lapai
Paviršiaus paruošimas
Paviršiai
Dengimo sąlygos
Laikymas
| Total mass of solids | abt. 1280 g/l |
|---|---|
| Volatile organic compound (VOC) | abt. 330 g/l |
| Volatile organic compound (VOC) | Apytikriai 188 g/l (ISO 11890-1:2024) |
| Pot life | 2 h (+23 °C) |
| Mixing ratio | 5:1 by volume (comp. A : comp. B) |
| Hardener | Komp. B: INERTA 300 HARDENER |
| Gloss | Pusiau blizgus |
| Practical spreading rate | Vertės priklauso nuo tepimo technologijos, paviršius sąlygų, užpurškimo ir t.t. |
| Drying time – dust free | 1 h (ISO 9117-3:2010) |
| Drying time – touch dry | 3 h (ISO 9117-5:2012) |
| Drying time – fully cured | 7 d |
| Thinner | TEKNOSOLV 9506 |
| Clean up | TEKNOSOLV 9506 arba TEKNOSOLV 9514. |
| Colours | Raudona, pilka, juoda ir balta. |
| Safety markings | Žr. saugos duomenų lapas. |