TEKNOCRAFT ISOPRIMER 9310-00
- 2-komponentna
- Brezbarvni premaz
- Premaz
- 2-komponentna
- Brezbarvni premaz
- Premaz
Priprava površine
Nanos
Pogoji nanašanja
Shranjevanje
Temperature za skladiščenje +5 °C - +30 °C.
| Hlapne organske snovi (VOC) | cca. 545 g/l |
|---|---|
| Pot life | 9 h (+23 °C) |
| Trdilec | Comp. B: TEKNOCRAFT HARDENER 9910-99 |
| Gostota | cca. 0,99 g/ml |
| Razmerje mešanja glede na težo | 2:1 |
| Razredčilo | TEKNOCRAFT THINNER FAST 9820-98, TEKNOCRAFT THINNER MEDIUM 9830-98, TEKNOCRAFT THINNER SLOW 9840-98. |
| Čistilo | Orodje operite takoj po uporabi. |
| Barve | Brezbarven. |
| Varnostna priporočila | Glej varnostni list. |