TEKNOCRAFT ISOPRIMER 9310-00
Priprema površine
Nanošenje
Uvjeti kod nanošenja
Skladištenje
| Suha tvar težinski | oko 45 % utežno |
|---|---|
| Hlapljivi organski spojevi (HOS) | oko 545 g/l |
| Vrijeme upotrebljivosti mješavine | 9 h (+23 °C) |
| Utvrđivač | Comp. B: TEKNOCRAFT HARDENER 9910-99 |
| Gustoća | oko 0,99 g/ml |
| Omjer mješanja težinski | 2:1 |
| Razrjeđivač | TEKNOCRAFT THINNER FAST 9820-98, TEKNOCRAFT THINNER MEDIUM 9830-98, TEKNOCRAFT THINNER SLOW 9840-98. |
| Čišćenje | Oprati pribor odmah nakon upotrebe. |
| Boje | Bezbojno |
| Oznake sigurnosti | Vidi sigurnosno-tehnički list proizvoda. |