TEKNOCRAFT COLOR 9410-40
- Produkt dwuskładnikowy
- Produkt rozpuszczalnikowy
- Warstwa nawierzchniowa
- Produkt dwuskładnikowy
- Produkt rozpuszczalnikowy
- Warstwa nawierzchniowa
Przygotowanie powierzchni
Każde podłoże musi być dobrze oczyszczone, suche, wolne od tłuszczu i oleju.
Usuwanie powłoki: Zeszlifowanie, odbejcowanie
Nakładanie
Przed użyciem produkt należy dobrze rozmieszać, w razie potrzeby maszynowo, lub wstrząsnąć.
Warunki podczas nakładania
Optymalna temperatura otoczenia i produktu: 15–25°C. Nie aplikować w temperaturze poniżej +10°C. Względna wilgotność powietrza maks. 80%.
Przechowywanie
Temperatura przechowywania wynosi od +5 °C do +30 °C. Przechowywać w szczelnie zamkniętym pojemniku.
| Lotne związki organiczne (LZO) | abt. 650 g/l |
|---|---|
| Czas przydatności do stosowania | 8 h (+23 °C) |
| Proporcja mieszania składników | 10:1 objętościowo (Komp. A : Komp. B) |
| Utwardzacz | Składnik B: TEKNOCRAFT HARDENER 9940-99 |
| System kolorowania | Largo |
| Gęstość | abt. 1,2 g/ml |
| Rozcieńczalnik | TEKNOCRAFT THINNER FAST 9820-98, TEKNOCRAFT THINNER MEDIUM 9830-98, TEKNOCRAFT THINNER SLOW 9840-98. |
| Rozcieńczalnik do mycia sprzętu | Narzędzia umyć zaraz po zakończonym użyciu. |
| Kolory | Na zamówienie produkowany we wszystkich kolorach RAL i NCS-S lub innych. |
| Oznakowanie bezpieczeństwa | Patrz Karta Charakterystyki. |