TEKNOCRAFT FILLER 9210-00
- Užpildas
- Užpildas
Paviršiaus paruošimas
Kiekvienas pagrindas turi būti gerai nuvalytas, sausas ir be riebalų bei aliejaus.
Paviršiai
Prieš naudojimą produktą reikia gerai maišyti arba purtyti kelias minutes, jei reikia – naudojant mechaninį maišytuvą.
Dengimo sąlygos
Rekomenduojama aplinkos ir produkto temperatūra: +15°C – +25°C. Negalima dengti, jei mažiau nei +10°C.
Laikymas
Laikymo temperatūra +5°C - +30°C. Laikykite indą sandariai uždarytą.
| Volatile organic compound (VOC) | abt. 501 g/l |
|---|---|
| Pot life | 3 h (+23 °C) |
| Hardener | Komp. B: TEKNOCRAFT HARDENER 9940-99 |
| Density | abt. 1,4 g/ml |
| Mixing ratio by weight | 10:1 |
| Thinner | TEKNOCRAFT THINNER FAST 9820-98, TEKNOCRAFT THINNER MEDIUM 9830-98, TEKNOCRAFT THINNER SLOW 9840-98. |
| Clean up | Po naudojimo, iš karto įrangą išplaukite. |
| Colours | Balta. |
| Safety markings | Žr. saugos duomenų lapas. |