TEKNOCRAFT FILLER 9210-00
Priprema površine
Nanošenje
Uvjeti kod nanošenja
Skladištenje
| Suha tvar težinski | oko 64 % utežno |
|---|---|
| Hlapljivi organski spojevi (HOS) | oko 501 g/l |
| Vrijeme upotrebljivosti mješavine | 3 h (+23 °C) |
| Utvrđivač | Comp. B: TEKNOCRAFT HARDENER 9940-99 |
| Gustoća | oko 1,4 g/ml |
| Omjer mješanja težinski | 10:1 |
| Razrjeđivač | TEKNOCRAFT THINNER FAST 9820-98, TEKNOCRAFT THINNER MEDIUM 9830-98, TEKNOCRAFT THINNER SLOW 9840-98. |
| Čišćenje | Oprati pribor odmah nakon upotrebe. |
| Boje | |
| Oznake sigurnosti | Vidi sigurnosno-tehnički list proizvoda. |