ACRYL PU SPRITZLACK 2165-15
- Produkt jednoskładnikowy
- Produkt wodorozcieńczalny
- Warstwa nawierzchniowa
- Produkt jednoskładnikowy
- Produkt wodorozcieńczalny
- Warstwa nawierzchniowa
Karty Charakterystyki
Przygotowanie powierzchni
Drewno musi być czyste i wolne od pyłu oraz zanieczyszczeń. Wilgotność drewna powinna wynosić około 13% i nie przekraczać 15%. Wstępna obróbka jest wymagana dla podłoży drewnianych niespełniających klasy trwałości 3, EN 350:2016.
Teknos oferuje szereg produktów konserwujących spełniających wymagania normy EN 599-1. Prosimy o kontakt z Teknos, celem uzyskania dalszych wskazówek.
Warunki podczas nakładania
Przed użyciem dokładnie wymieszać.
Nanosić w temperaturze od 15°C do 40°C i wilgotności poniżej 80%.
Zakres grubości mokrej warstwy: 2 x 200 g/m² lub 1x 400 g/m²:
Przechowywanie
Produkt musi być przechowywany w temperaturze +5 °C - +30 °C. Okres przechowywania w zamkniętym opakowaniu: sprawdź „Termin przydatności do użycia” na etykiecie. Po użyciu pojemniki trzymać szczelnie zamknięte.
| Lotne związki organiczne (LZO) | abt. 26 g/l |
|---|---|
| Połysk | Półmat |
| Wydajność teoretyczna | 400 g/m² |
| Gęstość | abt. 1,29 g/ml |
| Rozcieńczalnik do mycia sprzętu | Sprzęt umyć natychmiast po użyciu ciepłą wodą. |
| Kolory | Na zamówienie produkowany we wszystkich kolorach RAL i NCS-S lub innych. |
| Opakowania | 6, 20 i 60 kg |
| Oznakowanie bezpieczeństwa | Patrz Karta Charakterystyki. |