Magazynier – Gdynia

Poszukujemy osoby, która dołączy do naszego zespołu w magazynie  wysokiego składowania w Gdyni.

Główne zadania na tym stanowisku to:

Załadunek i rozładunek samochodów
Obsługa regałów wysokiego składowania
Przygotowywanie zleceń produkcyjnych wg specyfikacji
Barwienie farby zgodnie z zamówieniem
Udział w procesach związanych z obsługą magazynową
Dbałość o porządek w magazynie

Jesteś świetnym kandydatem jeśli:

Posiadasz uprawnienia na wózki widłowe UDT
Lubisz pracować w zespole
Masz doświadczenie w pracy na magazynie lub chcesz je zdobyć
Praca z komputerem nie jest Ci obca
Jesteś zaangażowany i chętny do pracy

Oferujemy:

Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na pełen etat w trybie 8-godzinnym dwu-zmianowym (poniedziałek -piątek)
Świadczenia z Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych
Prywatną opiekę medyczną Medicover
Miłą, otwartą atmosfera pracy

Prosimy o przesyłanie CV przez formularz.

Dołącz do rodziny TEKNOS!