Laborant w dziale kontroli jakości – Gdynia

Opis Stanowiska:

  • Praca w laboratorium Kontroli Jakości Farb proszkowych i rozpuszczalnikowych
  • Wymalowywanie płytek do badań
  • Wykonywanie badań półproduktów i wyrobów gotowych zgodnie z normami i metodyką badań
  • Zwalnianie wyrobów gotowych zgodnych z wymaganiami
  • Weryfikowanie wyników badań dostarczanych surowców
  • Zwalnianie do produkcji surowców zgodnych z wymaganiami
  • Prowadzenie rejestru wyników
  • Opracowywanie raportów z analiz
    prowadzenie dokumentacji zgodnie z wdrożonymi systemami zarządzania jakością
  • Praca zmianowa

Wymagania:

Wykształcenie średnie
Zdolność szybkiego uczenia się i nabywania nowych umiejętności
Umiejętność pracy w zespole
Umiejętność rozwiązywania problemów
Obsługa komputera i znajomość oprogramowania biurowego MS Office
Odpowiedzialność w realizowaniu powierzonych zadań
Zaangażowanie w pracę
Dokładność oraz sumienność
Znajomość angielskiego mile widziana

Dołącz do rodziny TEKNOS!