TEKNOCRAFT ISOFILLER 9220-00
- 2K, 2-component
- Oplosmiddelhoudend
- Vulmiddel, plamuur
- 2K, 2-component
- Oplosmiddelhoudend
- Vulmiddel, plamuur
Voorbereiding van het oppervlak
Iedere ondergrond moet in beginsel goed gereinigd, schoon, droog, vet- en olievrij zijn.
Verwijderen van de laag: afschuren, afbijten
Applicatie
Product vóór ieder gebruik meerdere minuten goed, evt. machinaal, doorroeren of schudden.
Applicatie voorwaarden
Optimale omgevings- en producttemperatuur: 15-25 °C. Niet onder +10 °C verwerken.
Opslagruimte
De opslagtemperatuur ligt tussen +5 °C - +30 °C. Bewaren in een goed afgesloten container.
| Vluchtige organische stoffen (VOS) | circa 554 g/l |
|---|---|
| Verwerkingstijd | 2 h (+23 °C) |
| Verharder | Comp. B: TEKNOCRAFT HARDENER 9940-99 |
| Dichtheid | circa 1,3 g/ml |
| Mengverhouding op basis van gewicht | 10:1 |
| Verdunner | TEKNOCRAFT THINNER FAST 9820-98, TEKNOCRAFT THINNER MEDIUM 9830-98, TEKNOCRAFT THINNER SLOW 9840-98. |
| Reinigen | Reinig de materialen direct na gebruik. |
| Kleuren | Wit. |
| Veiligheidsmarkeringen | Zie het veiligheidsinformatieblad (SDS). |