TEKNOCRAFT ISOFILLER 9220-00
- Pildviela
- Pildviela
Surface preparation
Katrai virsmai jābūt labi attīrītai, sausai un bez taukiem un eļļas.
Application
Pirms lietošanas labi samaisiet vai sakratiet produktu vairākas minūtes, ja nepieciešams, ar mašīnu.
Application conditions
Ieteicamā apkārtējās vides un produkta temperatūra: +15°C-25°C. Neuzklāt zem +10°C.
Storage
Uzglabāšanas temperatūra ir + 5 °C - +30 °C. Uzglabāt cieši noslēgtā iepakojumā.
| Volatile organic compound (VOC) | abt. 554 g/l |
|---|---|
| Pot life | 2 h (+23 °C) |
| Hardener | Komp. B: TEKNOCRAFT HARDENER 9940-99 |
| Density | abt. 1,3 g/ml |
| Mixing ratio by weight | 10:1 |
| Thinner | TEKNOCRAFT THINNER FAST 9820-98, TEKNOCRAFT THINNER MEDIUM 9830-98, TEKNOCRAFT THINNER SLOW 9840-98. |
| Clean up | Nomazgājiet aprīkojumu uzreiz pēc lietošanas. |
| Colours | Balts. |
| Safety markings | Skatīt drošības datu lapu. |