TEKNOPUR 340 FR
Tulekindel elastomeerne kate
TEKNOPUR 340 FR on kahekomponentne lahustivaba elastomeerne kate. Kate kantakse peale pihustades. TEKNOPUR 340 FR baseerub puhtal polüureal.
Kasutatakse veekindlaks muutmiseks ja füüsilise vastupidavuse parandamiseks katustel ja betoonkonstruktsioonidel objektidel, mis vajavad tulekindlat katet. TEKNOPUR 340 FR talub lööke ja pidevat uputuskoormust vees. Kõvenemine toimub ka -20⁰C juures. Pinnakate kollastub UV-kiirguse mõjul. Kui vajatakse head toonipüsivust, tuleb pind katta TEKNODUR-polüuretaanpinnakattega. Kate on tulekindel tõhusate halogeenivabade leegiaeglustite tõttu. Kate vastab Põhjamaade nõuetele katuste välise tulega kokkupuute kohta vastavalt standardile CEN TS 1187 Test 2 teatud süttivatel ja kõigil mittesüttivatel aluspindadel. Põrandakatete tulepüsivusklass Cfl-s1. Kate kantakse tavaliselt peale 2 – 5 mm kogupaksusega. Toode omab betoonpindade kaitseainena CE-märgist.
Tootekirjeldus
Ohutuskaart
Pinna eeltöötlus
Pealekandmine
Pealekandmistingimused
Ladustamine
Kandmismeetod
| Kuivainesisaldus | ca 100 mahu% |
|---|---|
| Tahke aine kogumass | ca 1190 g/l |
| Lenduvad orgaanilised ühendid (LOÜ) | ca 0 g/l |
| Segu kasutusaeg | 5 sec. (+23 °C) |
| Segamissuhe | 1:1 mahuliselt (comp. A : comp. B) |
| Kõvendi | Comp. A: TEKNOPUR 340 FR HARDENER |
| Läige | Läikiv |
| Praktiline kulu | Väärtused sõltuvad pealekandmistehnikast, pinnatingimustest, ülepihustusest jne. |
| Kuivamisaeg - puutekuiv | Ca 15 s |
| Kuivamisaeg - kergelt käideldav | Ca 40 s |
| Kuivamisaeg - täiskõvenenud | Ca 1 päev |
| Töövahendite puhastamine | TEKNOCLEAN 6496, TEKNOCLEAN 6481-00. |
| Toonid | Must, tumehall, ~RAL 7031, helehall. Teised värvitoonid kokkuleppel. |
| Ohutusteave | Vt. ohutuskaarti. |
| Heakskiidud ja sertifikaadid | CE-märgis |