kontakt oss

Vi står alltid klare til å hjelpe deg! Ring oss eller send oss en e-post:

Teknos Norge AS

Industriveien 28

3440  SPIKKESTAD

Telefon: + 47 31 29 49 00

E-post: teknos@teknos.no

 

Ordrekontoret

Inneselger

Hilde Kjellemo

Telefon 31 29 49 00

Mobil: 92 20 36 50

hilde.kjellemo@teknos.com

Inneselger

Mona Dokkeberg

Telefon 31 29 49 00

Mobil 91 86 76 72

mona.dokkeberg@teknos.com

inneselger

Linda Larsen

Telefon 31 29 49 00

Mobil 48 12 38 09

linda.larsen@teknos.com

Salgsteam Dekorativ Maling 

Salgssjef

Flemming Heiberg

Mobil 99 29 19 19

flemming.heiberg@teknos.com

Distriktssjef

Per Morten Kværne

Mobil 95 00 08 80

per.morten.kvaerne@teknos.com

Distriktssjef

Jon Thommesen

Mobil 99 76 51 00

jon.thommesen@teknos.com

Marked og kommunikasjon

Markeds-og kommunikasjonskoordinator

Øystein Godeng

Mobil 91 79 35 57

oystein.godeng@teknos.com

TEKNISK AVDELING

Teknisk sjef

Roar Kopperud

Mobil 90 17 81 93

roar.kopperud@teknos.com

Administrasjonen

Administrerende direktør

Tore Pedersen 

Mobil 93 21 10 78

tore.pedersen@teknos.com

Teknisk sjef

Roar Kopperud

Mobil 90 17 81 93

roar.kopperud@teknos.com

økonomi & hr sjef

Ingvild Hilde

Mobil 97 07 08 15

ingvild.hilde@teknos.com

Er du interessert i å bli Teknos forhandler?

Kontakt oss 
teknos@teknos.no
Telefon +47 31 29 49 00