ACRYL PU SPRITZLACK 2165-15
- 1K, 1-component
- Watergedragen
- Aflak
- 1K, 1-component
- Watergedragen
- Aflak
Veiligheidsinformatieblad
Voorbereiding van het oppervlak
Het hout moet vrij zijn van stof en vervuiling. Het vochtgehalte van het hout moet ca. 13 % zijn en mag niet hoger zijn dan 15 %. Voorbehandeling is vereist voor houten ondergronden die niet voldoen aan de duurzaamheidsklasse 3, EN 350: 2016. Teknos heeft een assortiment houtconserveermiddelen die voldoen aan de eisen van EN 599-1, neem contact op met Teknos voor meer informatie.
Applicatie voorwaarden
Roer het product goed door voor gebruik.
Aanbrengen bij temperaturen tussen 15°C en 40°C en bij een luchtvochtigheid lager dan 80% RH.
Opslagruimte
Het product moet opgeslagen worden bij temperaturen +5 °C - +30 °C. Houdbaarheid in ongeopende verpakking: Zie "Ten minste houdbaar tot datum" op het etiket. Houd de verpakkingen na gebruik goed gesloten.
| Vluchtige organische stoffen (VOS) | circa 26 g/l |
|---|---|
| Glans | Half mat |
| Theoretisch rendement | 400 g/m² |
| Dichtheid | circa 1,29 g/ml |
| Reinigen | Reinig de materialen direct na gebruik met water. |
| Kleuren | Verkrijgbaar in alle RAL en NCS-S kleuren of op verzoek. |
| Verpakkingen | 6, 20 en 60 kg |
| Veiligheidsmarkeringen | Zie het veiligheidsinformatieblad (SDS). |