ACRYL PU SPRITZLACK 2165-15
- 1-komponentne
- Vesialuseline
- Pinnavärv
Pinna eeltöötlus
Puit peab olema puhas puidutolmust ja saastest. Puidu niiskustase peaks olema ca 13% ja ei tohi olla kõrgem kui 15%. Eeltöötlemist vajavad puitpinnad, mis ei vasta kestvusklassile 3, EN 350:2016.
Teknos pakub valikut EN 599-1 nõudmistele vastavaid kaitseaineid, palun kontakteeruge Teknosega lisainfo saamiseks.
Pealekandmistingimused
Segada hoolikalt.
Pealekandmistemperatuur 15°C kuni 40°C, suhteline õhuniiskus alla 80% RH.
Märgkiht: 2 x 200 g/m² või 1x 400 g/m².
Ladustamine
Toodet tuleb säilitada temperatuuril +5 °C - +30 °C. Kõlblikkusaeg avamata nõu puhul: Vt „parim enne” kuupäeva toote sildil. Anum tuleb pärast kasutamist tihedalt sulgeda.
| Lenduvad orgaanilised ühendid (LOÜ) | ca 26 g/l |
|---|---|
| Läige | Poolmatt |
| Teoreetiline kulu | 400 g/m² |
| Tihedus | ca 1,29 g/ml |
| Töövahendite puhastamine | Töövahendid pesta koheselt veega. |
| Toonid | Saadaval nõudmisel RAL- ja NCS-S-toonides. |
| Pakendid | 6, 20 ja 60 kg |
| Ohutusteave | Vt. ohutuskaarti. |