stopite v stik z nami

Tanja Kobav

Direktorica

E-mail: tanja.kobav@teknos.com

GSM:+386 (0) 51 602 296

Gregor Sušnik

Specialist za les

E-mail: gregor.susnik@teknos.com

GSM:+386 (0) 41 338 007

Milan Bertoncelj

Specialist za kovino, Frosio inšpektor III

E-mail:milan.bertoncelj@teknos.com

GSM:+386 (0) 51 602 295

Barbara Vehovec

Finance

E-mail:barbara.vehovec@teknos.com

GSM:+386 (0) 31 671 672

Martin Vešligaj

Specialist za pohištvene premaze

E-mail: martin.vesligaj@teknos.com

GSM:+386 (0) 31 400 638

Jaka Melinec

Prodaja

E-mail: jaka.melinec@teknos.com

 

Kaja Zlate Rozman

Prodaja - podpora kupcev

E-mail: kaja.rozman@teknos.com

GSM:+386 (0) 41 370 857

Anja Srečnik

Prodaja - podpora kupcev

E-mail: anja.srecnik@teknos.com

GSM:+386 (0) 51 636 972

Robert Valant

Vodja skladišča

E-mail: robert.valant@teknos.com

GSM:+386 (0) 31 689 126

Robert Lazar

Skladiščnik - mešalnica

E-mail: robert.lazar@teknos.com

 

Janez Pegam

Voznik

E-mail: janez.pegam@teknos.com

 

 

TEKNOS d.o.o.

Cesta na Rupo 67
4000 KRANJ, Slovenia

Tel. +386 4 236 58 78
Fax + 386 4 236 58 79

E-mail: info@teknos.si
www.teknos.com