Підготуйте тераси та садові меблі до сезону

Нарешті прийшло таке довгоочікуване тепло. Настав час покинути місто, наблизитися до природи та наповнити легені свіжим заміським повітрям з солодким весняним присмаком. Час пробудити заміські будиночки від зимової сплячки та підготувати дерев’яні тераси та садові меблі до нового сезону. Адже, ви знаєте, що деревина любить, щоб до неї ставилися з повагою та турботою.

Вам стане у нагоді знижка у 10% від TEKNOS на такі матеріали, як RENSA ANTI-MOULD та WOODEX WOOD OIL:

RENSA ANTI-MOULD (прозорий - 1л),

WOODEX WOOD OIL (прозорий – 0,9л, 2,7л і 9л).

Захисний засіб RENSA ANTI-MOULD позбавить поверхні фасаду, покрівлі, паркани, тротуарну плитку тощо від плісняви та лишайнику, які могли на них з’явитися під впливом підвищеної вологості, та підготує поверхні для подальшої обробки. До того ж цей матеріал біологічно розкладається, а, отже, є безпечним для навколишнього середовища і не зашкодить екосистемі вашої заміської ділянки.

А органорозчинна натуральна олія WOODEX WOOD OIL допоможе вам захистити дерев’яну підлогу тераси, садові меблі, а також паркани, двері та сходи від вологи, забруднень, зменшить утворення тріщин, і лише у затонованому стані захистить від впливу УФ-випромінювання.

МИ РОБИМО СВІТ ДОВГОТРИВАЛІШИМ!

Купуйте в усіх точках продажу 🛒 🏃‍♂🏃‍♀ наших офіційних дистриб’юторів на території України

https://www.teknos.com/ru-UA/arkhitekturno-bytovye-kraski/gde_kupit_ac/

Карта лесуючих відтінків WOODEX

Тут Ви знайдете багато відтінків для будь-яких дерев'яних поверхонь: будинків, терас, парканів, причалів, будівель з колод і садових меблів.

Детальніше

RENSA ANTI-MOULD

Захисний засіб, що знищує плісняву, лишайники та водорості на зовіншніх поверхнях будинків.

Детальніше

WOODEX WOOD OIL

Органорозчинна натуральна олія для захисту підлоги тераси, що знаходиться на відкритому майданчику, та садових меблів.

Детальніше