Kontakt oss

Kontakt oss

Vi står alltid klare til å hjelpe deg! Ring oss eller send oss en e-post:

Teknos Norge AS

Industriveien 28

3440  SPIKKESTAD

Telefon: + 47 31 29 49 00

E-post: teknos@teknos.no

Ordrekontoret

Inneselger

Hilde Kjellemo

Telefon 31 29 49 00

Mobil: 92 20 36 50

hilde.kjellemo@teknos.com

Inneselger

Bente Hauger

Telefon 31 29 49 00

Mobil: 99 29 64 39

bente.hauger@teknos.com

Inneselger

Mona Dokkeberg

Telefon 31 29 49 00

Mobil 91 86 76 72

mona.dokkeberg@teknos.com

Salgsteam for Treindustrien

Salgssjef

Svein Tore Aurheim

Mobil 95 91 86 77

svein.tore.aurheim@teknos.com

Distriktssjef

Roald Viken

Mobil 90 84 84 45

roald.viken@teknos.com

Distriktssjef

Ernst Haugland

Mobil 91 38 57 37

ernst.haugland@teknos.com

Distriktssjef

Christian Marthinsen

Mobil 45 83 81 30

christian.marthinsen@teknos.com

Konsulent Brannhemmende maling

Arve Valsø

Mobil 91 74 72 82

arve.valso@teknos.com

Salgsteam for Metall,- Mineral og Pulverindustrien

Salgssjef Metall

Bjørn Ove Sund

Mobil 90 65 99 77

bjorn.ove.sund@teknos.com

TEKNISK SALG Pulverlakk

Øystein Godeng

Mobil 91 79 35 57

oystein.godeng@teknos.com

Distriktssjef Metall

Johnny Gustavsen

FROSIO Inspector Level III

Mobil  91 60 14 84

johnny.gustavsen@teknos.com

Salgsteam Dekorative Husmalinger 

Salgsdirektør

Espen Lund

Mobil 95 90 90 95

espen.lund@teknos.com

Salgskonsulent

Per Morten Kværne

Mobil 95 00 08 80

per.morten.kvaerne@teknos.com

Salgskonsulent

Jon Thommesen

Mobil 99 76 51 00

jon.thommesen@teknos.com

Lageret

Lagersjef

Christer Høybråten Nordli

Mobil 98 86 34 05

christer.hoybraaten.nordli@teknos.com

Lagermedarbeider

Rune Høybråten

Mobil 90 76 49 12

rune.hoybraaten@teknos.com

lagermedarbeider

Linda Larsen

Mobil 48 12 38 09

linda.larsen@teknos.com

lagermedarbeider

Jarle Juelsen

Mobil 93 29 87 12

jarle.juelsen@teknos.com

 

TEKNISK AVDELING

Teknisk sjef

Roar Kopperud

Mobil 90 17 81 93

roar.kopperud@teknos.com

Teknisk service

Magnus Moe Dagslet

Mobil 97 19 33 29

magnus.dagslet@teknos.com

Administrasjonen

Administrerende direktør

Tore Pedersen 

Mobil 93 21 10 78

tore.pedersen@teknos.com

Teknisk sjef

Roar Kopperud

Mobil 90 17 81 93

roar.kopperud@teknos.com

økonomi & hr sjef

Ingvild Hilde

Mobil 97 07 08 15

ingvild.hilde@teknos.com