specjalista ds. realizacji zamówień

Miejsce pracy: Warszawa, Polska

Zakres zadań i obowiązków:

  • Szybkie i sprawne reagowanie na zapytania klientów
  • Obsługa zamówień klientów (od wprowadzenia zamówienia do dostawy i wystawienia faktury)
  • Fakturowanie dostaw z magazynu
  • Kontrola zapasów i dostaw
  • Aktywna komunikacja z innymi powiązanymi działami (sprzedaż, produkcja, magazyn)

Wymagania:

  • Doświadczenie w pracy z klientem
  • Wysokie umiejętności interpersonalne, łatwość nawiązywania kontaktów i utrzymywania relacji z klientami
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Sumienność i zaangażowanie w pracę
  • Znajomość łańcucha dostaw jest mile widziana
  • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office
  • Dobra znajomość języka angielskiego

Oferujemy:

  • Pracę, która ma znaczenie: działamy jako zespół i wspólnie osiągamy wyznaczone cele
  • Dobrą atmosferę w silnie zmotywowanym i wykwalifikowanym zespole, który w swojej pracy kieruje się wartościami
  • Możliwość rozwoju oraz ciągłego podnoszenia kwalifikacji, m.in. w trakcie szkoleń zarówno zewnętrznych, jak i wewnętrznych
  • Świadczenia pozapłacowe: Pakiet medyczny oraz socjalny
  • Bezpieczne warunki pracy

Dołącz do nas!

Prześlij nam swoją aplikację (CV) klikając w poniższy link:

W razie pytań prosimy o kontakt z Justyną Przyborowską justyna.przyborowska(at)teknos.com