Uzņēmuma kontakti

    Timo Makinen

Timo Makinen

Valdes loceklis

   Laura Čodere

 Laura Čodere

 Biroja vadītāja (bērnu kopšanas  atvaļinājumā)
 +371 29905509
 laura.codere@teknos.lv

    Biroja vadītājas asistente

Ieva Rozmiaņeca

Biroja vadītāja
+371 22312772
ieva.rozmianeca@teknos.lv

 

 

Sintija Caune

Biroja vadītājas asistente
+371 20040705
sintija.caune@teknos.lv

     Vika Saveljeva

Vika Saveļjeva

Industriālo pārklājumu tehniskā pārdošanas vadītāja
FROSIO inspektore, 
Līmenis 3
+371 20017252
vika.saveljeva@teknos.lv

  Kaspars Rasums

 Kaspars Rasums

 Industriālo pārklājumu  tehniskais  pārdošanas  pārstāvis
 FROSIO inspektors,    Līmenis 3
 +371 28800747
 kaspars.rasums@teknos.lv

     Dainis Miculis

Dainis Mičulis

Kokapstrādes pārklājumu tehniskais pārdošanas vadītājs
+371 26182388
dainis.miculis@teknos.lv

   

 

     Kristaps Prancans

Kristaps Prancāns

Noliktavas darbinieks
+371 29626232
kristaps.prancans@teknos.lv

   Niks Martins Murnieks

 Niks Mārtiņš  Mūrnieks

 Noliktavas darbinieks
 +371 29907024
 niks.murnieks@teknos.lv